Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

BURTON snowboard GENIE

BURTON snowboard GENIE

AKCIA VÝPREDAJ

Burton Genie je dámsky snowboard designovaný pre začínajúcich jazdkyne, s ktorým už po prvých jazdách budete poznať obrovský progres. Vďaka nulovému prehnutie a technológii Easy Bevel je takmer nemožné, aby sa pri jazde zahryzla hrana, mäkký flex zaručí pohodovú jazdu bez zbytočnej námahy. Ľahká, živá, ľahko ovládateľná a stabilná pri vyššej rýchlosti.

  • Cena: 237,90 € s DPH
  • Pred zľavou: 339,90 €
  • Zľava: 30%

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BURTON

The Channel - kompatibilita viazanie, silnejší, rýchlejší a ľahšie nastaviteľné. The Channel vám dáva maximálnu kontrolu nad postojom na doske. Je plne kompatibilný s EST a 3D technológiou a dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie, ako práve potrebujete.
Easy Rider - technológia, ktorá dáva jazdcom neuveriteľne odpúšťajúci doska, u ktorého je prakticky nemožné, aby sa zahryzla hrana. S konvexné základňou, ktorá dvíha hrany od snehu a super mäkkým prehnutím sa jazdci skvele učí rovnováhe.

PREHNUTIE Flat Top - plochá zóna medzi viazaním znamená väčšiu stabilitu, lepšiu rovnováhu a kontrolu nad hranami

TVAR Twin - tvar snowboardu je dokonale symetrický pre vyváženú jazdu, ako na regular, tak na switch. Jibbing, polety aj rýchla jazda, to všetko s väčšou rovnováhou a stabilitou.

FLEX Twin - mať twin flex znamená, že vaša doska je dokonale symetrická, flexibilný od špičky k päte, takže vaša jazda bude viac vyvážená a predvídateľná.

JADRO
FCS Certified Fly 900G - klasické drevené jadro tip-to-tail, bez obetovania flex, pop alebo sila. 900G využíva dva druhy dreva na dosiahnutie extrémne ľahké dosky.
FCS (Forest Stewardship Council) - dosky sú vyrábané z dreva z certifikovaných lesov. Základnou ideou ogranizace FCS je podporovať ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov a tým pomôcť chrániť ohrozené a devastované svetové lesy.
Squeezebox Low - patentovaná technológia, ktorá prenáša energiu z vašich nôh na špičku a pätku pre ešte lepší oblúky a ollie. Tenšia zóna jadra pod nohami prechádza v silnejšia a výkonnejšia oblasti medzi nohami a preč od nôh smerom k špičke a päte pre stabilnejšie doska, ktoré môže byť ešte výkonnejší a ovládateľnejší bez zbytočnej námahy.

LAMINÁCIA
Biax - jib-friendly a torzne mäkká flexi, perfektný pre jazdenie v parku.

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Značka: Burton
Dĺžka snowboardu: 142

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info