Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

BURTON snowboard FEATHER

BURTON snowboard FEATHER

NOVINKA

Burton Feather je dámsky snowboard pre všetkých začínajúcich či mierne pokročilých snowboardistky, ktoré sa chcú posunúť na ďalšiu úroveň, dopriať si nekonečnú jazdu a all-moutain zábavu. Hravé doska je vybavené Flat Top prehnutím pre extra stabilnú jazdu a Filet O-Flex podporujúce v každej rýchlosti. Obe tieto vlastnosti majú za cieľ, aby vaša jazda bola hladká a vy ste mohli byť stopercentne istá pri skúšaní nových trikov a objavovanie nových terénov. Pre riderky, ktoré chcú rozšíriť svoje obzory, je Burton Feather jasnou voľbou.

  • Cena: 399,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BURTON

TECHNOLÓGIA
The Channel - kompatibilita viazanie, silnejší, rýchlejší a ľahšie nastaviteľné. The Channel vám dáva maximálnu kontrolu nad postojom na doske. Je plne kompatibilný s EST a 3D technológiou a dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie, ako práve potrebujete.

PREHNUTIE Flat Top - plochá zóna medzi viazaním znamená väčšiu stabilitu, lepšiu rovnováhu a kontrolu nad hranami

TVAR Directional - (3-6 mm Taper) Tappered directional znamená, že nose je širší ako tail a sidecuts nie sú symetrické. Toto kombo podporuje hladkú, stabilnú jazdu a to aj pri vysokých rýchlostiach, bez námahy aj v hlbokom snehu.
OHNUTIE Twin - mať twin flex znamená, že vaša doska je dokonale symetrická, flexibilný od špičky k päte, takže vaša jazda bude viac vyvážená a predvídateľná

JADRO
FCS Certified Super Fly 800G - tvrdšie a mäkká dreva zložená do tzv. Sedviče, šetrí hmotnosť a zlepšuje reakciu. Jadro je optimalizované pre lepšiu plávanie freeridových dosiek a pre väčšiu silu parkovek.
FCS (Forest Stewardship Council) - dosky sú vyrábané z dreva z certifikovaných lesov. Základnou ideou ogranizace FCS je podporovať ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov a tým pomôcť chrániť ohrozené a devastované svetové lesy.
Dualzone EGD - drevo je umiestnené pozdĺž špičky a päty v dvoch kontinuálnych zónach, kolmo ku zvyšku jadra, pre konzistentné držanie hrany a väčšiu silu.
Squeezebox Low - patentovaná technológia, ktorá prenáša energiu z vašich nôh na špičku a pätku pre ešte lepší oblúky a ollie. Tenšia zóna jadra pod nohami prechádza v silnejšia a výkonnejšia oblasti medzi nohami a preč od nôh smerom k špičke a päte pre stabilnejšie doska, ktoré môže byť ešte výkonnejší a ovládateľnejší bez zbytočnej námahy.
LAMINÁCIA Biax - jib-friendly a torzne mäkká flexi, perfektný pre jazdenie v parku.
SKLZNICA Extruded - rýchlosť, sila a pop v základni, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu
extra
Filet O-Flex - ak máte radšej pružnejšia dosku bez obmedzovania výkonu, Filet-O-Flex rieši túto požiadavku s ultratenkým profilovanie, ktorá vytvára mäkšie dosku s maximálnou stabilitou, trvanlivosťou a priľnavosťou. 

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Dĺžka snowboardu: 149, 152, 144

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info