Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

BURTON snowboard FEATHER

BURTON snowboard FEATHER

AKCIA VÝPREDAJ

Burton Feather je dámsky snowboard pre všetky začínajúce či mierne pokročilé snowboardistky, ktoré sa chcú posunúť na ďalšiu úroveň, dopriať si nekonečnú jazdu a all-moutain zábavu. Hravé doska je vybavené Flat Top prehnutím pre extra stabilnú jazdu a Filet O-Flex podporujúce v každej rýchlosti. Obe tieto vlastnosti majú za cieľ, aby vaša jazda bola hladká a vy ste mohli byť stopercentne istá pri skúšaní nových trikov a objavovanie nových terénov. Pre riderky, ktoré chcú rozšíriť svoje obzory, je Burton Feather jasnou voľbou.

  • Cena: 359,90 € s DPH
  • Pred zľavou: 399,90 €
  • Zľava: 10%

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BURTON

TECHNOLÓGIA
The Channel - kompatibilita viazanie, silnejší, rýchlejší a ľahšie nastaviteľné. The Channel vám dáva maximálnu kontrolu nad postojom na doske. Je plne kompatibilný s EST a 3D technológiou a dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie, ako práve potrebujete.

PREHNUTIE Flat Top - plochá zóna medzi viazaním znamená väčšiu stabilitu, lepšiu rovnováhu a kontrolu nad hranami

TVAR Directional - (3-6 mm Taper) Tappered directional znamená, že nose je širší ako tail a sidecuts nie sú symetrické. Toto kombo podporuje hladkú, stabilnú jazdu a to aj pri vysokých rýchlostiach, bez námahy aj v hlbokom snehu.
OHNUTIE Twin - mať twin flex znamená, že vaša doska je dokonale symetrická, flexibilný od špičky k päte, takže vaša jazda bude viac vyvážená a predvídateľná

JADRO
FCS Certified Super Fly 800G - tvrdšie a mäkká dreva zložená do tzv. Sedviče, šetrí hmotnosť a zlepšuje reakciu. Jadro je optimalizované pre lepšiu plávanie freeridových dosiek a pre väčšiu silu parkovek.
FCS (Forest Stewardship Council) - dosky sú vyrábané z dreva z certifikovaných lesov. Základnou ideou ogranizace FCS je podporovať ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov a tým pomôcť chrániť ohrozené a devastované svetové lesy.
Dualzone EGD - drevo je umiestnené pozdĺž špičky a päty v dvoch kontinuálnych zónach, kolmo ku zvyšku jadra, pre konzistentné držanie hrany a väčšiu silu.
Squeezebox Low - patentovaná technológia, ktorá prenáša energiu z vašich nôh na špičku a pätku pre ešte lepší oblúky a ollie. Tenšia zóna jadra pod nohami prechádza v silnejšia a výkonnejšia oblasti medzi nohami a preč od nôh smerom k špičke a päte pre stabilnejšie doska, ktoré môže byť ešte výkonnejší a ovládateľnejší bez zbytočnej námahy.
LAMINÁCIA Biax - jib-friendly a torzne mäkká flexi, perfektný pre jazdenie v parku.
SKLZNICA Extruded - rýchlosť, sila a pop v základni, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu
extra
Filet O-Flex - ak máte radšej pružnejšia dosku bez obmedzovania výkonu, Filet-O-Flex rieši túto požiadavku s ultratenkým profilovanie, ktorá vytvára mäkšie dosku s maximálnou stabilitou, trvanlivosťou a priľnavosťou. 

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Dĺžka snowboardu: 144

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info