Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

BURTON snowboard DEJA VU FLYING V

BURTON snowboard DEJA VU FLYING V

NOVINKA

Najviac univerzálna doska v ženskej zostave Burton nesie názov Deja Vu Flying V. Hybridné prehnutie Flying V dáva tejto doske tie najlepšie vlastnosti z oboch, rocker i Camber. Ponúka slobodu, silu a stabilitu. Je tak ideálny pre všetky riderky, ktoré nechcú byť obmedzované len jedným terénom, s touto doskou môžete kamkoľvek, je neuveriteľne hravé a dokáže aj odpúšťať chyby.

  • Cena: 459,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BURTON

TECHNOLÓGIA The Channel - kompatibilita viazanie, silnejší, rýchlejší a ľahšie nastaviteľné. The Channel vám dáva maximálnu kontrolu nad postojom na doske. Je plne kompatibilný s EST a 3D technológiou a dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie, ako práve potrebujete. 
PREHNUTIE Flying V - mix toho najlepšieho z Camber a Rockeru. Medzi viazaním a na vonkajšej strane viazania až ku špičke a päte je Rocker, čo zlepšuje hravosť dosky a jazdu v prašane. Pod viazaním je Frostbite Camber. Táto kombinácia zaručuje ľahkú ovládateľnosť aj na zamrznutom snehu.
TVAR Twin - tvar snowboardu je dokonale symetrický pre vyváženú jazdu, ako na regular, tak na switch. Jibbing, polety aj rýchla jazda, to všetko s väčšou rovnováhou a stabilitou.
FLEX Twin - mať twin flex znamená, že vaša doska je dokonale symetrická, flexibilný od špičky k päte, takže vaša jazda bude viac vyvážená a predvídateľná
JADRO FCS Certified Super Fly II 700G - kombinácia hrubších a tenších vrstiev rozmiestnených do špecifických oblastí jadra poskytujú pop, silu a znižujú celkovú hmotnosť dosky. Optimalizované pre lepšiu freeride a pre väčšiu silu parkové dosky.
FCS (Forest Stewardship Council) - dosky sú vyrábané z dreva z certifikovaných lesov. Základnou ideou ogranizace FCS je podporovať ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov a tým pomôcť chrániť ohrozené a devastované svetové lesy.
Dualzone EGD - drevo je umiestnené pozdĺž špičky a päty v dvoch kontinuálnych zónach, kolmo ku zvyšku jadra, pre konzistentné držanie hrany a väčšiu silu.
Squeezebox Low - patentovaná technológia, ktorá prenáša energiu z vašich nôh na špičku a pätku pre ešte lepší oblúky a ollie. Tenšia zóna jadra pod nohami prechádza v silnejšia a výkonnejšia oblasti medzi nohami a preč od nôh smerom k špičke a päte pre stabilnejšie doska, ktoré môže byť ešte výkonnejší a ovládateľnejší bez zbytočnej námahy.
LAMINÁCIA Triax - laminácia zaručuje všestrannú pružnosť a spätnú väzbu, vďaka ktorej je zjazdný akýkoľvek terén.
SKLZNICA Sintered - odolná a vysoko porézny sintrovaná sklznica, ktorá skvele absorbuje vosk pre skvelý pocit z jazdy.

Overbite Frostbite Edges - hrany pod viazaním sú mierne rozšírené pre spoľahlivé držanie v tvrdých, ľadových podmienkach. Frostbite Edges sú priamo hladné po náročnejšom teréne. Silné i hravé, záleží, čo je práve potrebné.
Pro-Tip - zúžená hrúbka špičky a päty znižuje hmotnosť pre ľahšie mobilitu.
Scoop - členitá hrana špičky a päty pre voľnejšie a tolerantnejší pocit, vďaka ktorému si užijete veľa zábavy pri jazde kdekoľvek.
Infinite Ride - exkluzívna technológia od Burtonu, ktorá umiestnením do stroja simulujúceho jazdné podmienky a následnou analýzou zaistí udržanie flexi, pop a skvelého pocitu pri každej jazde od prvého dňa, sozónu za sezónou.
Side Effects - predĺženie plochy kontaktných bodov na špičke a päte zlepšuje priľnavosť, držanie hrany a umožňuje doske lepšie plávanie v prašane. Užívajte si živšie pocit každý deň po celú sezónu.
umelec
Santtu Mustonen

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Dĺžka snowboardu: 146, 149

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info