Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

SMITH okuliare KNOWLEDGE OTG black / blue sensor mirror

SMITH okuliare KNOWLEDGE OTG black / blue sensor mirror

NOVINKA NÁŠ TIP

Unisex snb / ski okuliare

  • Cena: 89,90 € s DPH
  • Pred zľavou: 89,90 €
  • Zľava: 0%

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SMITH

Unisex okuliare Smith sú vhodné na každý svah. Lyžiarske okuliare majú OTG, ktoré sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi. Vďaka väčším rozmerom poskytujú skvelý zorný uhol a neobmedzujú periférne videnie. Integrovaný, mikroelektronický, dvojrýchlostný vetráčik, ktorý eliminuje zahmlievanie.

Sklá Carbonic-X s technológiou TLT Optics. Technológia Carbonic-X Slayer prináša vynikajúcu odolnosť samotného skla voči poškodeniu alebo poškriabaniu. Vnútorný povrch je ošetrený špeciálnou úpravou 5x Anti-Fog, ktorá obmedzuje nežiaduce zahmlievanie okuliarov až 5x účinnejšie. Zároveň rozjasňuje výhľad a zvyšuje kontrasty. Technológia TLT Optics reguluje nežiaduce lomy svetla pri ich prechode sklom a zaisťuje optimálny výhľad bez tvarových deformácií.

Articulating Outrigger Positioning System - perfektná kompatibilita okuliarov a helmy. Vďaka pohyblivému zaveseniu priľahnú okuliare perfektne na tvár, aj keď máte helmu. Tento systém redukuje tlak okuliarov na tvár, drží ich na svojom mieste a zaisťuje perfektný komfort. Systém rýchleho a jednoduchého nastavovania pásika okuliarov pre kompatibilitu s helmou. Ultra široký pásik so silikónovou vrstvou.

Dvojvrstvová tvárová pena DriWix. Pohľad cez zorník modrý. Kategória slnečného filtra S1. Súčasťou okuliarov je i látkový váčok, ktorý slúži i ako handrička na okuliare. Všeobecné info k produktu: šedé okuliare, okuliare Smith, unisex okuliare, snowboardové okuliare, lyžiarske okuliare, okuliare na SNB, okuliare na Ski, okuliare na snowboard, okuliare na lyže, športové okuliare.

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Pohlavie: dámske, pánske/unisex
Značka: SMITH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info