Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

BATALEON snowboard  THUNDER

BATALEON snowboard THUNDER

NOVINKA

Úplne nový snowboard Bataleon Thunder, je pánska freeridová doska postavená tak, aby všetko zvládla. Pripútajte toto zviera pod nohy a pripravte sa na jazdu s osvietením.

  • Cena: 439,90 € s DPH
  • Pred zľavou: 549,90 €
  • Zľava: 20%

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BATALEON

Štýl jazdy: freeride, all-mountain
Šírka dosky: štandardná
Fixácia viazania: Štandardné
Tvar dosky: directional
Profil dosky: camber
Flex: stredný
Sklznica: sintrovaná
Skúsenosť: Stredne pokročilý, Pokročil

Triple Base Technology (3BT): patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína dvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré nabíja 3BT technológiu a dodáva ešte väčšiu pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšiu plávanie v prašane, stabilnejší rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

Super Tube: novinka sezóny 18/19. V strednej časti dosky je umiestnená dutá karbónová trubička, ktorá zabezpečuje lepší pop.

SideKick ™: dramaticky zvyšuje zdvih bočnej hrany v najširších bodoch nosa a chvosta. Týmto je zahájenie zákruty ešte plynulejšie, zvyšuje sa float v prášku a manipuláciu s doskou v nerovnom teréne.

Flip Flop Base: sklznica existuje v dvoch farebných prevedeniach (prehodenie farby), každý snowboard to môže mať inak ako je na obrázku. Je to kvôli tomu, aby vznikalo menej odpadu a tu menšie zaťaženie pre planétu.

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Značka: Bataleon
Dĺžka snowboardu: 159W, 161, 162W
Typ: freeride
Parametre: Camber

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info