Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

NITRO viazanie TEAM PRO OG

NITRO viazanie TEAM PRO OG

NOVINKA

Vylepšená verze pánského freestylového viazania, ktoré si obľúbíš.

  • Cena: 299,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NITRO

Viazanie Nitro Team Pro je výtvor našich teamových jazdcov, ktorí k svojmu nadpozemskému jazdeniu, či už na X-Games, či len tak na jar, potrebujú aj nadpozemské vybavenie. Sven Thorgren, Marcus Kleveland a Sam Taxwood chceli silnejšiu a ešte rýchlejšiu reagujúcu verziu existujúceho viazania Team. A tu ho máte, Team Pro, viazanie postavené, aby vydržalo záprah tých najlepších snowboardistov na svete.


Team Pro je viazanie, ktoré si najčastejšie berú naši freestyle jazdci na tie najväčšie prekážky. Dobre sadne okolo nohy, má pevné pracky a je odolné. Team Pro pätka je vybavená odolným vymedzovačom náklonu. Horná pracka Lockdown objíme vašu nohu a s milimetrovou presnosťou navedie doska na odraz tých najväčších skokov. Podlaha s 3 ° skosením, Air Tlmenie, a základňa Stealth Air zariadi, že sa celú sezónu budeš cítiť ako v bavlnke.

Všetci vieme, a v prípade jazdcov ako je Marcus Kleveland alebo Sven Thorgren to platí dvojnásobne, že viazanie je tak dobré, ako dlho vydrží. Preto sme Team Pro vybavili spodnej prackou ÜBERGRIP OD VIBRAM © a všetky pásky vystužili oceľovým lankom. Ak sa ti jazdí dobre v štandardnom Team viazaní, ale máš chuť svoje jazdenie ešte trochu posunúť, tak neváhaj a vyber si Team PRO!

STEALTH AIR ZÁKLADŇA, PRO PÄTKA, AIR TLMENIE, PODLAHA S 3 ° skosením, 2x4 MINI DISC S MOŽNOSŤOU uzamknúť UHLY, BOARD SAVER TECHNOLÓGIE, PREMIUM LOCKED DOWN ANKLE STRAP, ÜBERGRIP Spodná pracka OD VIBRAM ©, VŠETKY PÁSKY VYSTUŽENÉ oceľovým lankom, KOVANÉ ALUMINUM SpeedWheel račne, JEDNODUCHÝ VSTUP DO VIAZANIA.

VEĽKOSŤ TOPÁNKY: Medium: 7.0-10.5 US / 25.0-28.5 MP / 38.5 - 43.5 EÚ; Large: 11.0-14.0 US / 29.0-32.0 MP / 44 - 48 EÚ; TUHOSŤ VIAZANIE: 8.

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Značka: Nitro
Veľkosť: M

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info