Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

NITRO viazanie RAMBLER ultra black

NITRO viazanie RAMBLER ultra black

NOVINKA

Dostupné pánske viazanie s pohodlnosťou tých najdrahších

  • Cena: 199,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NITRO

Pánske viazanie, ktoré je priateľské k vašej peňaženke a zároveň tak pohodlné, že nebudete chcieť prestať jazdiť. Rambler je freestyle viazanie, ktoré sa pohybuje medzi Staxx a Zero. V tejto cenovej relácii má viazanie už malý disk a nastaviteľnou kovovou pätku! Transmission základňu možno presne nastaviť na veľkosť vašej topánky. Opierka ERGO kombinuje freestylovú pružnosť s dostatočnou pevnosťou pre krájanie oblúkov na akomkoľvek povrchu.

Podlaha viazanie sa ergonomicky zvažuje v uhle troch stupňov. Mini kotúčové, s mechanizmom zaisťujúcim jeho polohu i pri odmontovanom viazanie, bráni zmätkom pri montáži. Pohodlné, ohybné horné pracky, a predné pracka, ktorú je možné zapnúť cez špičku aj cez priehlavok, presne umiestni vašu topánku. Predný spojovací pásik je zosilnený oceľovým lankom, nezlomí sa, keď na neho šliapnete. Hliníkové, kované Speedwheel račne, pre pohodlné a pevné utiahnutie. Board saver technológia zabraňuje vytlačenie viazanie do dosky a znižuje pravdepodobnosť zlomeniu dosky podľa hrany viazanie.

TRANSMISSION ZÁKLADŇA, ERGO PÄTKA, EVA TLMENIE, PODLAHA S 3 ° skosením, 2x4 MINI DISC S MOŽNOSŤOU uzamknúť UHLY, BOARD SAVER TECHNOLÓGIE, PERFECT FIT HORNÁ PRACKY, B.E.S.T. NASTAVITEĽNÝ STRAP CEZ ŠPIČKU, SPOJOVACÍ PÁSKY VYSTUŽENÉ oceľovým lankom, ALUMINUM Speedwheel račne, JEDNODUCHÝ VSTUP DO VIAZANIA.

VEĽKOSŤ TOPÁNKY: Medium: 7.0-10.5 US / 25.0-28.5 MP / 38.5 - 43.5 EÚ; Large: 11.0-14.0 US / 29.0-32.0 MP / 44 - 48 EÚ. TUHOSŤ VIAZANIE: 6.

Potrebujete poradiť

+421 2 5249 1217 Po-pia | od 10:00 do 19:00
  • Doprava zadarmo Pri objednávke nad 100e
  • Garancia kontroly Produkty sú pred odoslaním kontrolované
  • Predajňa Kamenná predajňa v Bratislave
  • Parkovanie zadarmo Vy nakúpite, mý Vám zaplatíme parkovné
Značka: Nitro
Veľkosť: M , L

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info