Nemáte prihlasovacie údaje? Zaregistrujte sa TU.

  • 0 Množstvo - 0 €

Longboardy

Longboardy

Najväčší výber v kamennom shope. Viac ako 100 dosiek na jazdenie pre každého. Vybrať si môže každý – kto chce cruisovať po meste, kto by rád dával rýchle zjazdy na strmých cestách, i ten, ktorý chce robiť triky v parku. Na výber máme od lacnejších značiek pre úplných začiatočníkov, až po nadupané modely od renomovaných značiek pre zapálených jazdcov. U nás si všetci môžu svojho budúceho miláčika zobrať do ruky, vyskúšať ho, postaviť sa naň a dať prvé oblúky. Pri výbere sa môžete poradiť so skúseným personálom.

jazda

Vieme Vám ponúknuť malý, šikovný, plastový cruiser, ktorý je ľahký, a preto je ideálnou voľbou pre každodenné mestské jazdenie. Buďte štýlový a dopravujte sa na kratšie vzdialenosti nezávisle na doprave! Kompaktné rozmery z neho robia ideálneho spoločníka na každodenné zážitky. Vďaka väčším kolieskam si poradí i s vyššími nerovnosťami.Na výber máme tiež malý, šikovný, drevený cruiser, inšpirovaný plastovým modelom Bantam. Je malý a ľahký, a preto je ideálnou voľbou pre každodenné mestské jazdenie. Kompaktné rozmery z neho robia ideálneho spoločníka na každodenné zážitky. Drevené spracovanie, jednoduché farebné variácie a kvalitné komponenty. Pripravený na každú situáciu!

bantams

Vynikajúce longboardy s technológiou Flush-mount / Drop-through s unikátnou montážou truckov pre nižšie posadenie, vďaka ktorému sa Vám bude lepšie zatáčať, a získate väčšiu stabilitu pri jazde. 9-vrstvová javorová konštrukcia dosky, kónické kolieska, 180 mm slant inverted trucky (longboard možno nastaviť na väčší polomer zatáčania, či vyššiu stabilitu pri veľkých rýchlostiach pootočením hláv trucku), rôzne prehnutia , rôzne taily, ABEC 7 ložiská, klasické aj priehľadné gripy, dlhšie aj kratšie dosky, či tuhšie alebo pružnejšie, skrátka presne také, ako potrebuješ.

prowler

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info